News

October 10 2014 Meyn göğüs kemiği sıyırma işlemine yeni bir standart getiriyor: Rapid Plus breast deboner M3.0

Tüm dünyada 200’i aşkın Rapid Plus satışıyla göğüs kemiği sıyırma konsepti global olarak kabul görmüştür ve bu işlemin son derece başarılı olduğu kanıtlanmıştır. Tüm müşteriler, bu rakipsiz kemik sıyırma çözümünün avantajlarını tam anlamıyla görmüştür. Bu, iş gücü maliyetlerinin önemli ölçüde azalmasını ve iş gücü becerileri ve kullanılabilirliğine bağlılık seviyesinin en aza indirilmesini sağlayarak tüm filetoları toplayıp ürünleri en yüksek kapasitede otomatik olarak işleyebilen mevcut tek çözümdür. Bu da size sürekli olarak yüksek kalitede son ürün garantisi sunar.

     

Meyn’de devamlı olarak karlılığınızı optimize etmek için çözümlerimizi daha fazla geliştirme çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle, şimdi de yeni ve gelişmiş Rapid Plus breast deboner M3.0 sistemimizi sunuyoruz. Devrim niteliğindeki bu yeni göğüs kemiği sıyırma sistemi, toplam mülkiyet maliyetinizi optimize etmenizi sağlayarak ve gelecekteki gelişmeleri entegre etmenize olanak tanıyarak birkaç yeni işlevin yanı sıra modüler bir tasarım özelliği sunmaktadır.   

Geleceğe hazır, modüler tasarım ve kurulum
Ürettiğiniz son ürünler konusunda oldukça esnek olmak günümüzün pazar gereksinimlerinden biridir. Her geçen gün değişen pazar talepleri ve üretilebilen son derece çeşitli fileto ve işlem ürünleriyle bu durum özellikle göğüs kemiği sıyırma işleminiz için söz konusudur. Makinenin uzunluğu birleşik işlevlere bağlı olacağından Meyn, şimdi de gerekli zemin alanınızı ve toplam mülkiyet maliyetinizi optimize etmenize olanak sağlayacak tamamen modüler bir Rapid kurulumu sunmaktadır. Konfigürasyon, elbette ki, entegre lojistik, tıraşlama kurulumu ve kemik tespit sisteminin yanı sıra hat içi tartım ve harmanlamayla tamamlanabilir.

GO TO product page

back to overview