News

February 17 2015 Grupo Melo, son ürün çeşitliliği konusunda genişlemeye devam ediyor

2013 yılında, Panama’daki Grupo Melo, bir sepet taşıma sistemi, kesim hattı ve ECP iç temizleme hattı montajı ile üretim tesislerinin yenilenmesi hareketini başlattı. 2014 yılı için şirket, bu departmanlara bazı yeni ekipmanlar eklemeye karar vererek, kesim bölümüne elektrostimulator ve kameralı sayıcı M1.0 ilave etti.

Ancak, ikinci hattın 2015 yılının ikinci yarısında planlanan yenileme süreciyle bu gelişme devam ediyor. QGS kalite ayırma ünitesinin de dahil olduğu yüksek hızlı tartı hattında ağırlık ve kalitelerine göre sınıflandırılan piliçler ya Food Servicer cut up sistemine veya Physic HS Cut Up'a gönderilerek kendilerine ait PioPio restoranlarına dağıtılan parçalar için özel kesimler yapılmaktadır. Fizik HS cut up sistemi çok çeşitli üniteleri ve by pass sistemleri ile pilicin Melo’nun ihtiyacı olan farklı şekillerde parçalanmasına olanak verir, sırt eti de alabilen modülü ile birlikte Rapid Plus HQ fileto makinesi bu genişlemenin bir parçası olacak. Yeni yapılacak bu ikinci hat Meyn mLogic Distribution M5.1 tarafından kumanda edilecek ve böylece tam esneklikle çalışabilecektir.

Üretilen tüm ürünler bantlarla paketleme alanına taşınacak, burada tartılacak ve kutulanacaktır. Tüm paketleme alanı, doğru ürünlerin doğru kanallara dağıtılacağını güvence altına alan bir CSB depo yönetimi çözümü tarafından yönetilecektir.

back to overview